Falowniki SMA

Falowniki SMA, które znajdziesz w tej kategorii, są dziełem niemieckiego przedsiębiorstwa SMA - jednego z czołowych producentów urządzeń związanych z instalacjami fotowoltaicznymi. Niemiecka precyzja i jakość są tutaj widoczne na każdym etapie produkcji, a gotowy produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością i niezawodnością. Świadczyć o tym może fakt wyjątkowo dużej ilości opinii o falownikach SMA, które są dostępne w sieci. Klienci, którzy wybrali właśnie tę firmę, polecają ją wszystkim zainteresowanym zainstalowaniem paneli fotowoltaicznych w swoich domach. Falowniki SMA  reprezentują nową jakość w pozyskiwaniu energii odnawialnej, dlatego że są ekologiczne i neutralne dla środowiska naturalnego. ... Więcej


Falowniki SMA - charakterystyka

Charakterystykę falowników SMA należy zacząć od tego, że w głównej mierze stosowane są one w małych lub średnich instalacjach fotowoltaicznych. Kompaktowy rozmiar tych inwerterów sprawia, że doskonale prezentują się w pomieszczeniach, które są połączone z powierzchnią użytkową domów, a ich cicha praca przyczynia się do wyboru SMA przez większość klientów indywidualnych. Zakres mocy maksymalnej w tych falownikach SMA po stronie prądu zmiennego wynosi od 1500 W do 10000 W, co pozwala na obsługę małych i średniej wielkości instalacji fotowoltaicznych. Ilość MPPT wynosi od 1 do 2, natomiast zakres MPPT to 210V do 800V. Warto podkreślić, że każdy falownik SMA ma wbudowane gniazdo typu ethernet oraz wyposażony jest dodatkowo w moduł Wi-Fi. Wszystko to pozwala monitorować pracę falownika SMA z każdego miejsca, by zapewnić komfort i wygodę użytkownikowi.


5-letni okres gwarancyjny

Niezawodna opinia firmy SMA sprawia, że jej falowniki są najczęściej wybieranymi produktami w Europie Zachodniej. Biorąc pod uwagę korzystną cenę oraz wysoką jakość falowników SMA, inwestycja w odnawialne źródła energii jest nie tylko rozsądna z punktu widzenia środowiska, ale także ekonomicznie uzasadniona. Instalacja fotowoltaiczna zapewnia odnawialną, i w zasadzie nieograniczoną, energię słoneczną. Wysokiej jakości falowniki SMA mogą sprawić, że fotowoltaika będzie funkcjonować sprawnie przez długie lata.