facebook.com/KrainaOZE
71 727 62 64
71 727 62 64

Falowniki SMA

Falowniki SMA są dziełem niemieckiego przedsiębiorstwa SMA, które jest jednym z czołowych producentów urządzeń związanych z instalacjami fotowoltaicznymi. Niemiecka precyzja i jakość są tutaj widoczne na każdym etapie produkcji, a gotowy produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością i niezawodnością. Świadczyć o tym może fakt wyjątkowo dużej ilości opinii o falownikach SMA dostępnych w sieci. Opinie w przytłaczającej części są bardzo pozytywne, a klienci, którzy wybrali właśnie tę firmę, polecają ją wszystkim zainteresowanym zainstalowaniem paneli fotowoltaicznych w swoich domach. Falowniki SMA reprezentują nową jakość w pozyskiwaniu energii odnawialnej, pozostają ekologiczne i neutralne dla środowiska naturalnego. ... Więcej
Charakterystykę falowników SMA należałoby zacząć od tego, że w głównej mierze stosowane są w małych lub średnich instalacjach fotowoltaicznych. Ich kompaktowy rozmiar sprawia, że doskonale prezentują się w pomieszczeniach, które są połączone z powierzchnią użytkową domów, a ich cicha praca przyczynia się do wyboru SMA przez większość Klientów indywidualnych. Zakres mocy maksymalnej w falownikach firmy SMA po stronie prądu zmiennego wynosi od 1500W do 10000W, co pozwala na obsługę małych i średniej wielkości instalacji fotowoltaicznych. Ilość MPPT wynosi od 1 do 2, natomiast zakres MPPT to 210V do 800V.
Warto podkreślić, że każdy falownik SMA ma wbudowane gniazdo typu ethernet oraz wyposażony jest dodatkowo w moduł Wi-Fi. Wszystko to pozwala monitorować pracę falownika z każdego miejsca, by zapewnić komfort i wygodę użytkownikowi.
Okres gwarancyjny każdego z urządzeń firmy SMA wynosi 5 lat.
Niezawodna opinia firmy SMA sprawia, że jej falowniki są najczęściej wybieranymi produktami w europie zachodniej. Biorąc pod uwagę korzystną cenę oraz wysoką jakość falowników SMA, inwestycja w odnawialne źródła energii jest nie tylko rozsądna z punktu widzenia środowiska, ale także ekonomicznie uzasadniona.
Szybka Wycena Kalkulator
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram