Falowniki Sofar

W naszej ofercie znajdziesz między innymi wysokiej jakości falowniki marki Sofar. Opinie potwierdzają, że warto bliżej przyjrzeć się produktom tej firmy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, do jak poważnych inwestycji należy zamontowanie paneli fotowoltaicznych. Wiemy, że takie przedsięwzięcie podnosi wartość nieruchomości oraz pozwala na uzyskanie prądu w sposób ekologiczny. Dlatego właśnie w obrębie kategorii produktów proponujemy modele, które dostarczane są do ponad 40 krajów. Falowniki służą do zamiany prądu stałego na prąd zmienny i są one niezbędnymi elementami każdego systemu fotowoltaicznego. Produkty firmy Sofar zawierają od 3 faz wzwyż, maksymalną moc prądu zmiennego od 3000 W, ilość MPPT przynajmniej 2 szt., zakres napięć MPPT od: 160V - 840V, liczbę kompletów wejść przynajmniej 2 szt. oraz wbudowany moduł WIFI. Falowniki Sofar nie mają wbudowanego gniazda do Ethernetu. Parametry urządzenia sprawiają, że jest ono niezwykle wydajne. Każdy produkt wymieniony w tej kategorii jest nowy, a w zestawie z nim dostępna jest również karta gwarancyjna. ... Więcej

Sofar - Falowniki – jak wybrać?

Proponujemy w ofercie falowniki o różnych parametrach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne potrzeby mają nasi klienci. Dlatego z myślą o Was, podczas dobierania falowników zwracamy uwagę na wiele czynników:  minimalne i maksymalne napięcia generatora PV, ilość stringów, kąt nachylenia paneli, odchylenie od południa, rodzaj i częstość zacienień, jak i położenie geograficzne. Dzięki temu mamy pewność, że produkty, które są dostępne w naszej ofercie, będą działać sprawnie, wydajnie i bezawaryjnie, a etap montowania systemu fotowoltaicznego przebiegnie nie tylko skutecznie, ale też szybko. Dodatkowo, aby ułatwić wybór falownika Sofar o odpowiednich parametrach na naszej stronie internetowej, udostępniliśmy dokumenty: kartę katalogową, warunki gwarancji, certyfikat CE, potwierdzenie zgodności EU oraz deklarację NC RfG.

Doskonałe falowniki Sofar – wysoka jakość obsługi

Zależy nam na spełnieniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego w ramach naszej oferty proponujemy nie tylko profesjonalne urządzenia, ale także wysoką jakość obsługi. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wyjaśnimy nawet najbardziej nurtujące Cię zagadnienia. Dotychczasowe opinie na temat falowników Sofar są bardzo pozytywne. To dla nas ważne, ponieważ każdego dnia chcemy podnosić jakość naszej obsługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą falowników Sofar.