Panele Jinko Solar

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak zmniejszyć stale rosnące rachunki za prąd i masz dosyć przerw w dostawie energii elektrycznej, a jednocześnie chcesz wybrać technologię przyjazną środowisku, to dobrym rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest inwestycja w odnawialne źródeł energii – fotowoltaikę, która zapewnia niezależność i dużą oszczędność domowych funduszy. Panele fotowoltaiczne sprawdzą się w domach jednorodzinnych, biurach, a także zakładach przemysłowych. ... Więcej

Panele Jinko – synonim niezawodności

Panele fotowoltaiczne Jinko oznaczają wybór sprawdzonych modułów o wysokiej jakości. Jinko Solar to producent, który działa na rynku od 2006 roku. Przedsiębiorstwo początkowo zajmowało się wytwarzaniem wafli krzemowych, obecnie jest światowym pionierem w produkcji paneli fotowoltaicznych. Firma zajęła drugie miejsce w rankingu Tier 1 na pierwszy i drugi kwartał 2020 roku. Ta potwierdzona wieloma opiniami jakość doceniana jest przez licznych użytkowników, którzy zdecydowali się na ekologiczne rozwiązania w swoim domu lub firmie.
Decydując się na fotowoltaikę, zapewniasz sobie niezależność energetyczną oraz stały dostęp do prądu. Ważnym aspektem jest również dbałość o środowisko - wykorzystywana technologia nie emituje gazów cieplarniach, ponieważ czerpie z energii słonecznej, czyli źródeł odnawialnych. Początkowo wysokie koszty inwestycji zwracają się jednak w perspektywie 8-10 lat. Biorąc więc pod uwagę długi czas użytkowania paneli fotowoltaicznych Jinko – nawet 25 lat, koszt nie wydaje się aż tak wysoki. Fotowoltaika to także doskonałe rozwiązanie dla właścicieli wielkopowierzchniowych hal produkcyjnych, gdzie zużycie energii elektrycznej utrzymuje się na wysokim poziomie.

Jinko Solar – opinie

Należy pamiętać o tym, że wybór paneli fotowoltaicznych powinien być zlecony specjaliście. Od odpowiednio dobranych parametrów zależeć będzie dalsze sprawne i bezawaryjne funkcjonowanie instalacji. Koniecznym jest ustalenie takich czynników jak: minimalne i maksymalne napięcia generatora PV, ilość stringów, kąt nachylenia paneli, odchylenie od południa, rodzaj i częstość zacienień oraz położenie geograficzne. Opinie o Jinko Solar są jednoznaczne, jest to profesjonalny sprzęt spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów.
Produkty firmy Jinko są podstawowym elementem wielu instalacji fotowoltaicznych. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem sprawdzonego dostawcy, warto sięgnąć po moduły doceniane przez specjalistów na całym świecie. Panele Jinko to synonim niezawodności oraz wysokiej jakości. Postaw na niezależność, zapewnij sobie oraz swojej rodzinie komfort, stabilizację oraz bezpieczeństwo.