Panele Longi Solar

Panele fotowoltaiczne Longi Solar są doskonałą, niezawodną opcją dla klienta szukającego niedrogiego panelu średniej klasy od firmy o solidnym zapleczu finansowym i reputacji. Longi Solar jest światowym liderem w dziedzinie wysokowydajnych monokrystalicznych ogniw i modułów słonecznych. Firma produkuje innowacyjne i bardzo wysokiej jakości panele fotowoltaiczne. ... Więcej

Dlaczego panele Longi Solar są tak dobre?

Longi Solar wierzy i popiera ideę, że przyszłością technologii energii słonecznej są monokrystaliczne, krzemowe ogniwa słoneczne. Koncentrując się na badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i marketingu monokrystalicznych produktów krzemowych, Longi Solar jest zaangażowana w dostarczanie lepszych rozwiązań, a także promowanie światowego przyjęcia technologii monokrystalicznej. Do produkcji ogniw słonecznych wykorzystuje się dwa rodzaje krzemu - polikrzem i monokrzem. Polikrzem jest stosunkowo łatwy do wykonania. Stopiony silikon wlewa się do formy i pozostawia do ostygnięcia. Jest to szybkie, łatwe rozwiązanie. Jednak jego wadą jest to, że składa się z wielu kryształów krzemu, co wpływa na sprawność ogniw słonecznych. Monokrzem jest znacznie trudniejszy do wyprodukowania, a tym samym droższy, ale w wyniku tego procesu powstaje pojedynczy duży kryształ krzemu, dzięki czemu ogniwa słoneczne są bardziej wydajne. Firma Longi produkuje panele tylko z monokrzemu i jest największym producentem na świecie, który go wykorzystuje. Ponieważ monokrzem umożliwia panelom bardziej wydajne przekształcanie światła słonecznego w energię elektryczną, niż polikrzem, panele fotowoltaiczne Longi Solar mają dość wysokie wydajności. Większość paneli słonecznych pierwszego poziomu w dolnym końcu przedziału cenowego gwarantuje jedynie około 80% pierwotnej mocy znamionowej po 25 latach. Jednak Longi obiecuje, że ich standardowe panele będą nadal wytwarzać co najmniej 83,1% pierwotnej wydajności po tym czasie.

Panele Longi Solar - opinie

Panele fotowoltaiczne Longi Solar to jedne z najlepszych paneli dostępnych w podanym przedziale cenowym. Ponadto charakteryzują się one jedną z najwyższych wydajności w konkurencyjnej cenie.  Opinie i rekomendacje o panelach Longi Solar są bardzo pozytywne. Jeśli szukasz wysokowydajnych systemów energii słonecznej bez dodatkowych opłat, jest to dobre rozwiązanie. Panele Longi są niezawodne, ich cena jest atrakcyjna, a ich montaż nie należy do skomplikowanych.