Falowniki

This is a block of text. Double-click this text to edit it.This is a block of text. Double-click this text to edit it.This is a block of text. Double-click this text to edit it.This is a block of text. Double-click this text to edit it.This is a block of text. Double-click this text to edit it.This is a block of text. Do
Bardzo solidna Firma. Fachowość i kompetencje pracowników. Prowadzenie sprawy instalacji od początku, aż po odbiór przez Operatora. Polecam.
https://g.co/kgs/jWpRSr
Jerzy Duda
Cały proces projektu, montażu, odbioru, załatwienia formalności (w tym wniosku o dofinansowanie) przebiegł sprawnie i bez problemów. Serdecznie polecam!
https://g.co/kgs/gGU4hq
Jakub Humaj
Zdecydowałam się na ofertę Krainy OZE spośród wielu firm które są na rynku i był to bardzo dobry wybór. Osoby które tworzą OZE są to fachowcy i specjaliści którzy maja duża wiedzę i cierpliwość do „upierdliwych klientów” ;). Ekipa montująca to super fachowcy, mili sympatyczni i komunikatywni. Bardzo pracowici ludzie którzy również z zaangażowaniem przedstawili mi krok po kroku jak będzie wyglądał montaż oraz jakie będę mieć korzyści. Cieszę się, wybrałam Kraina OZE i wszystkim polecam którzy chcą mieć estetyczna, bezpieczna i co najważniejsze doradztwo fachowców w tej branży którzy rzetelnie podchodzą do klientów odpowiadając na każde pytanie nawet te dziwne. Polecam !
https://g.co/kgs/UW6q8D
G M
Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm, od początku do końca. Za cierpliwość, kiedy zadawałem dziesiątki pytań i za świetną ekipę montażową. Z przyjemnością każdemu polecę tę firmę.
https://g.co/kgs/ZViNQd
Michał Kubisz
Firma godna polecenia! Pełen profesjonalizm począwszy od projektu, aż po wykonawstwo. Sprawnie, szybko i rzetelnie. Szefostwo i ekipa montażowa SUPER!!!!!! POZDRAWIAMY
https://g.co/kgs/3L3aQ9
Maria Witkowska
Polecam Krainę OZE do wykonania instalacji fotowoltaicznej. Profesjonalizm na każdym etapie realizacji - od pierwszej wyceny, poprzez projekt i ofertę, kończąc na samym montażu na dachu. Doskonały kontakt z każdym pracownikiem, terminowość i staranność realizacji, fachowe doradztwo. Polecam!
https://g.co/kgs/ty8zRt
Jakub Wycisk
Polecam Krainę OZE za realizację instalacji fotowoltaicznej. Profesjonalne doradztwo, solidny montaż. Dziękuję i polecam!
https://goo.gl/maps/8ofFxKLEyzotRJTC9
Zbigniew Przybylski
Polecam Krainę OZE za realizację instalacji fotowoltaicznej. Profesjonalne doradztwo, solidny montaż i konkurencyjne ceny. Dziękuję i polecam!
https://g.co/kgs/wp1TRz
Miroslaw Ponichtera