2 września 2019
“Mój Prąd” w Twoim domu nie prześpij okazji !!!

23 lipca 2019 ogłoszony został przez Premiera nowy program rządowy, mający na celu wsparcie rozwoju fotowoltaiki wśród gospodarstw domowych. Program ten o wdzięcznej nazwie „Mój Prąd” przewiduje dofinansowanie do 5000 zł do każdej instalacji fotowoltaicznej o mocy od 2 kWp do 10 kWp.

Czytaj Dalej
22 maja 2019
Program „Czyste Powietrze” dla systemów fotowoltaicznych

Program rządowy „Czyste powietrze” wystartował we wrześniu 2018 roku. Ma na celu poprawę efektywności energetycznej oraz zmniejszenie zanieczyszczeń powietrza emitowanych do atmosfery z istniejących i nowobudowanych domów jednorodzinnych.

Czytaj Dalej
15 marca 2019
Ulga termomodernizacyjna

Zanieczyszczenie powietrza to poważny problem, który występuje w większości miast naszego kraju. Aby ograniczyć emisję zanieczyszczeń przedostających się do atmosfery, powstaje szereg inicjatyw mających skłonić społeczeństwo do proekologicznych zmian w gospodarstwach domowych.

Czytaj Dalej
4 stycznia 2019
Net metering – podstawowe wsparcie inwestycji w OZE

W ostatnich latach możemy zaobserwować dynamiczny rozwój rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Zmiany dotyczą nie tylko stosowanej technologii ale również programów wspierających inwestycje w OZE. Jednym z takich elementów jest Net metering zwany opomiarowaniem netto.

Czytaj Dalej

Programy Wspierające

Kraina OZE "Mój Prąd"

Kraina OZE "Czyste Powietrze"

Kraina OZE "Ulga Termomodernizacyjna"