71 727 62 64
O Firmie Kraina OZE
       Kraina OZE sp. z o.o. powstała w grudniu 2018 i już w ciągu 2 lat dołączyła do grona liderów firm instalacyjnych w województwie dolnośląskim. Twórcy Krainy OZE postawili sobie za cel wykorzystanie najnowszych technologii przy projektowaniu i tworzeniu usług dla Klientów. Wdrożenie autorskiego oprogramowania i zaawansowane techniki obrazowania pozwoliły firmie Kraina OZE na skok technologiczny, dzięki któremu projekty i instalacje są na najwyższym możliwym poziomie. W 2020 roku firma została dystrybutorem Projoy Electric i Hoymiles.
Co nas wyróżnia wśród konkurencji?
Nasi przedstawiciele nie przychodzą do Ciebie nieproszeni, to Ty kontaktujesz się pierwszy.

Zamiast drogich zabiegów marketingowych dbamy o polecenia od klientów - opinie o naszej firmie.

Nasza jakość jest naszą wizytówką - budujemy instalacje, które mają działać kilkadziesiąt lat!
Chętnie się z Tobą spotkamy, ale nigdy nie namawiamy na podpisanie umowy podczas pierwszego spotkania.
Każda osoba, z którą u nas rozmawiasz, jest certyfikowanym instalatorem UDT, nie mamy handlowców bez potrzebnej wiedzy technicznej.
Nie boimy się skomplikowanych instalacji, mamy wśród nas inżynierów z uprawnieniami budowlanymi!
Jesteśmy dynamicznym zespołem z pasją i kochamy naszą pracę. Nasze zaangażowanie na pewno dostrzeżesz na każdym etapie realizacji Twojej instalacji.
Przedstawmy się:
Barbara Szczepańska
Założyciel Kraina OZE
Odpowiadam za dział sprzedaży i zaopatrzenia,
absolwentka Politechniki Wrocławskiej.
Upr. instalatorskie UDT: OZE-E/09/000008/19
Ewelina Sobolska
Założyciel Kraina OZE
Odpowiadam za dział serwisu i sprzedaży produktów,
absolwentka Politechniki Wrocławskiej.
Upr. instalatorskie UDT: OZE-E/09/000007/19
Piotr Sobolski
Założyciel Kraina OZE
Odpowiadam za wdrażanie nowych technologii i rozwój firmy,
absolwent Politechniki Wrocławskiej.
Upr. instalatorskie UDT: OZE-E/09/000066/18
Adam Szczepański
Odpowiadam za dział realizacji, 
absolwent Politechniki Wrocławskiej.
Upr. budowlane: 194/DOŚ/08
Kwalifikacje elektryczne SEP: E/40/721/21
Upr. instalatorskie UDT: OZE-E/09/000156/20
Tomasz Polański
Zajmuję się obsługą Klienta i projektowaniem instalacji,
absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego na kierunku Odnawialnych Źródeł Energii.
Upr. instalatorskie UDT: OZE-W/28/000048/21
Bartłomiej Geciów
Zajmuję się obsługą serwisu oraz wsparciem IT.
Upr. instalatorskie UDT: OZE-E/28/000037/21
Bartosz Piekarz
Zajmuję się obsługą sprzedaży produktów oraz doradztwem technicznym,
absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego na kierunku Odnawialnych Źródeł Energii.
Upr. instalatorskie UDT: OZE-W/28/000050/21
Wiktor Widła
Dbam o to, żeby w magazynie nie brakowało towaru, zajmuję się logistyką i zaopatrzeniem.
Poznaj opinie naszych klientów

      Dobrze jest sprawdzić jak oceniają nas inni. Poniżej kilka opinii naszych Klientów. Jeżeli masz ochotę poczytać więcej to zapraszamy do Opinii Google.

       "Serdecznie polecam
Pełen profesjonalizm od początku do samego końca.
Klient czuje sie w pełni zaopiekowany wiedząc że po drugiej stronie są ludzi znający się na swojej pracy.
Gorąco polecam"
Michał Turczyn
       "Kraina OZE to jedna z nielicznych firm którą mogę polecić bez żadnych zastrzeżeń. Profesjonalne podejście od pierwszej wizyty - ukłon w stronę p. Eweliny - poprzez projekt realizację aż po załatwienie wszystkich niezbędnych formalności z przyłączeniem do sieci energetycznej i wnioskiem o dofinansowanie. Oferta Krainy OZE wygrała z 11 ofertami firm zajmujących się fotowoltaiką cóż można dodać więcej.
Życzę sukcesów i samych słonecznych dni :D"
Piotr Marciniuk
       "Jestem bardzo zadowolony z realizacji instalacji fotowoltaicznej przez Krainę OZE. Wcześniej wysłałem zapytania do trzech innych firm zajmujących się we Wrocławiu fotowoltaiką, ale żadna z prezentowanych ofert do końca mi się nie podobała. W końcu przez przypadek trafiła w moje ręce ulotka Firmy Kraina OZE, i na podstawie pozytywnych opinii postanowiłem zaryzykować. Chciałem instalację 10 kW, ale dach trochę mały, i na dodatek już wykorzystany przez okna dachowe i schodki. Firma na dzień dobry zrobiła pomiar dronem i wstępnie "upakowała" przyzwoitej jakości panele, osiągając 8 kW . I co się rzadko zdarza, panele zmieściły się, chociaż było naprawdę ciasno. Do tego przejrzysta umowa, szybki i terminowy montaż, chociaż komary niemiłosiernie gryzły monterów. Po kilku miesiącach eksploatacji wszystko pracuje prawidłowo. I jeszcze na koniec Szef firmy zostawił mi souvenir, co obecnie rzadko się zdarza.
Z czystym sumieniem gorąco polecam."
Stanisław Pękal
       "W maju 2020 firma Kraina OZE wykonała u mnie instalację 3,6 kWp. Kontakt z Panią Barbarą oceniam bardzo pozytywnie (miałem okazję rozmawiać z kilkoma firmami wiec miałem porównanie). Wykonanie instalacje przez ekipę przebiegało sprawnie. Opinię piszę po ponad 3 miesiącach od zainstalowania. Wszystko dział ok. Pieniądze z dofinansowania "Mój prąd" trafiły do nas więc też ok. Firmę mogę polecić."
Piotr Paroboczy
       "Wszystko odbyło się profesjonalnie. Od projektu, przez sprawną realizację , po odbiór. Ponadto załatwili całą papierologię związaną z umową z Tauronem i dofinansowaniem z programu Mój Prąd. Miły kontakt i pomoc na każdym etapie współpracy (Podziękowania dla Pani Basi).
Firma godna polecenia."
Robert Myszkowski
      "Bardzo fajna i miła współpraca od samego zapytania o instalację do realizacji.
Pani Basia i Pan Adam wiedzą o czym mówią i co sprzedają, wszystko zgodnie z umową i w terminie. Żałuję że nie miałem przyjemności poznać Pani Eweliny i Pana Piotra bo pewnie tak samo są oddani sprawie ratowania klimatu poprzez ich pracę.
Teraz najważniejsza opinia... ekipa monterska- bo to chłopaki pracują bezpośrednio na dobre imię i wizerunek firmy.
Super, super i jeszcze raz super. Ekipa zgrana i każdy wie co ma robić.
Czysto, estetycznie i profesjonalnie. Szybko i dokładnie choć to nie zawsze jak wiadomo idzie w parze. ( przepraszam za trudne warunki glebowe )
Polecam Krainę OZE w 100%. Wiem,że niektórzy oceniają po stażu na rynku i doświadczeniu ale w przypadku KRAINY OZE nie ma to znaczenia.

NIECH SŁOŃCE BĘDZIE Z WAMI."
Tomasz Kistowski
       "W 100% możemy wraz z mężem polecić wszystkim zainteresowanym instalacjami fotowoltaicznymi firmę Kraina OZE. Super doradztwo. Montaż na medal - ekipa godna polecenia - pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista 👍👍👍"
Ewa W.
       "Kraina OZE - firma godna polecenia i naśladowania przez innych. 100% solidności - profesjonaliści, nic dodać nic ująć. Operacja panele przebiegła, bez najmniejszych problemów, wszystko super jasne nawet dla takiego laika jak ja. Wszystko załatwione za klienta ! Klasa ! Dobrze wydane pieniądze. Będę polecała znajomym !!! Pozdrawiam ;)"
Wiktoria Wodas
       "Fotowoltanika na dachu. Szybko, sprawnie, w rozsądnej cenie i z super kontaktem. Całość zrobiona w 2 dni, montażyści "bezobsługowi"- przyjechali, zrobili, posprzątali po sobie i poza podpięcie pod skrzynkę działali totalnie poza domem. Super! Polecam pod każdym względem."
Pawel Sarna
Postaw na oszczędność i ekologię! Nie wiesz ile będzie kosztować instalacja fotowoltaiczna?
Skorzystaj z naszego kalkulatora, to zajmie kilka sekund!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram