Własna energia elektryczna ze słońca
Uwolnij się od rosnących cen prądu
To nadal się opłaca!
1
Twój własny prąd!
Nowoczesne, odnawialne źródło energii elektrycznej, które nigdy się nie wyczerpie.
2
Żegnajcie wysokie rachunki!
Odpowiednio dobrana moc pozwoli zredukować koszty zakupu energii do minimum.
3
Energia na cały rok
Odpowiednio dobrany zestaw paneli wystarczy do wytworzenia energii dla całego domu jednorodzinnego.
4
To nadal się opłaca
Realne oszczędności, bez względu na przyjęty model rozliczeń.
5
Czysto i ekologicznie
Przyczyniasz się do redukcji emisji dwutlenku węgla i trujących związków.
6
Większa niezależność
W połączeniu z magazynem energii, przerwy w dostawie prądu nie będą już tak dotkliwe.
7
Elastyczna instalacja
Możemy je zainstalować zarówno na istniejącym, jak i nowym domu, a także na gruncie.
8
Dbamy o Twoje bezpieczeństwo
Instalacje powyżej 6,54 kWp są standardowo wyposażone w zabezpieczenia przeciwpożarowe.
9
Inwestycja na lata
Panele fotowoltaiczne zachowują wysoką sprawność nawet po wielu latach.
10
Wzrost wartości nieruchomości
Własne źródło energii elektrycznej podnosi wycenę nieruchomości.
DLACZEGO MY?
Kompleksowa obsługa
Wsłuchamy się w Twoje oczekiwania, przygotujemy indywidualną wycenę, załatwimy niezbędne formalności, zainstalujemy urządzenia i wyjaśnimy ich obsługę.
Projekt
Wizualizacja 3D budynku i jego otoczenia przy pomocy drona pozwala nam wykonać bardzo dokładną analizę zacienień, określić wymiary dachu i przygotować precyzyjny projekt.
Profesjonalizm
Jesteśmy zespołem profesjonalistów - wykształconych i doświadczonych Instalatorów Systemów Fotowoltaicznych, certyfikowanych przez Urząd Dozoru Technicznego.
Doświadczenie
Mamy za sobą wiele instalacji. Zapewniamy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z podłączeniem jej do sieci elektrycznej.
Gwarancja zadowolenia
Stawiamy sobie za cel, by Każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług. To jeden z wielu powodów dlaczego Klienci tak chętnie nas polecają.
Misja
Zależy nam na ekologii i przyszłości naszej planety. Wierzymy, że odnawialne źródła energii pomogą zlikwidować smog i uczynić nasze życie lepszym.
Lokalna firma
Jesteśmy lokalną firmą z Wrocławia. Tu mamy biuro i tu płacimy podatki. Po wykonaniu instalacji pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów.
Szybka realizacja i niezawodność
Dążymy do terminowego i sprawnego wykonania zamówień, zapewniając naszym Klientom wysoką jakość usług. Nasz zespół zawsze jest gotowy, aby sprostać Twoim wymaganiom.
CZY WIESZ, ŻE?
  • Żywotność nowoczesnych paneli fotowoltaicznych szacowana jest nawet na 40 lat. Standardem jest 25-letnia gwarancja na sprawność na poziomie przynajmniej 80%.
  • Typowy panel o mocy 375W, w warunkach pogodowych w naszym kraju, może wytworzyć blisko 400.000 Wh energii rocznie! To wystarczy na zasilenie 27 żarówek LED o mocy 5W po 8 godzin dziennie, przez cały rok.
  • Panele fotowoltaiczne są przystosowane do szerokiego zakresu temperatur i odporne na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Nie musisz obawiać się mrozu czy śniegu.
  • Wbrew obiegowym opiniom, w Polsce są korzystne warunki do instalowania paneli.
  • Nie masz dachu skierowanego na południe?Nie martw się! Ekspozycja wschodnia lub zachodnia pogarsza uzyski zaledwie o około 15%.
  • Na instalację fotowoltaiczną dostępne są różnego rodzaju ulgi i dofinansowania. Przykładowo, dzięki uldze termomodernizacyjnej, w większości przypadków, koszt instalacji można odliczyć od podstawy opodatkowania.
  • Mamy za sobą setki realizacji instalacji fotowoltaicznych we Wrocławiu, gminie Długołęka i Wisznia Mała. Wielu Klientów korzysta z naszych instalacji w Kiełczowie, Mirkowie, Pruszowicach i Domaszczynie.