Fotowoltaika dla Twojego biznesu

Fotowoltaika dla Firm - Dolnośląskie

Rosnące koszty energii oraz coraz bardziej ograniczające się źródła jej zdobywania powodują, że zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne szukają alternatyw pozyskiwania energii elektrycznej. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań, jakie oferuje współczesna branża energetyczna, są panele fotowoltaiczne. Montaż paneli fotowoltaicznych pozwala bowiem małym, jaki i dużym przedsiębiorcom ograniczać koszty związane ze zużyciem energii, pozytywnie wpływając przy tym na środowisko. Dodatkowo inwestycja w fotowoltaikę, szczególnie w przypadku przedsiębiorstw, bardzo pozytywnie wpływa na możliwość uzyskania finansowania i postrzeganie firmy na rynku.
Czysta energia
czyste zyski
Korzyści finansowe
Pozytywny wpływ na wizerunek firmy
Ekologia
Współpracuj z nowoczesnymi firmami

Dlaczego fotowoltaika dla przedsiębiorców jest opłacalną inwestycją?

Na samym początku zostało wspomniane, że montaż instalacji fotowoltaicznej to korzyści zarówno finansowe, jak i wizerunkowe. Jeśli chodzi o wizerunek naszego przedsiębiorstwa w stosunku do konkurencji, nie możemy zapomnieć o istotnym fakcie, jakim jest opinia konsumentów. Jeśli bowiem przedsiębiorstwo, inwestuje w tzw. zielone technologie, znacząco poprawia się jego sprzedaż i zainteresowanie klientów. Dużo chętniej bowiem sięgamy po produkty firm, które uchodzą na rynku za nowoczesne i ekologiczne. Znacząco wpływa to również na współpracę z innymi przedsiębiorcami, ponieważ widzą oni nas jako przyszłościowego partnera, który wykorzystuje możliwości, które oferuje rynek.
Przy prowadzeniu firmy ważna jest opłacalność. Podobnie jest w przypadku montażu instalacji fotowoltaicznych. Mają one bowiem nie tylko poprawiać wizerunek i być ekologiczne, ale i znacząco wpływać na obniżenie kosztów. Jeśli więc chodzi o te kwestie, to sama instalacja zwraca się w przeciągu około 5 do 7 lat on montażu. Przy czym należy brać pod uwagę znaczący czynnik, jakim jest średnie miesięczne zużycie energii. Im jest ono większe, tym większy zysk powinniśmy osiągnąć. Dodatkowo bardzo korzystną opcją, jest możliwość skorzystania z ulg zależnych od miejsca instalacji, które obecnie są bardzo powszechne i dzięki którym dodatkowo zmniejszamy koszt całkowity inwestycji. Ponadto, jeśli chodzi o finansowanie zakupu i montażu, każdy może zaciągnąć korzystny kredyt lub leasing.
Pewna inewstycja
dla twojego biznesu
Oszczędności to nie mit
Zachmurzenie to nie problem
Instalacja działa w świetle rozproszonym
Nowoczesne rozwiązania taniej niż myślisz

Mity, które odstraszają

W ciągu ostatnich lat, w których fotowoltaika zyskiwała na popularności, pojawiło się wiele nieprawdziwych informacji, które niekiedy odstraszają potencjalnych zainteresowanych. Negatywnie wpływają one na opinię o słuszności zakupu i działaniu współczesnych paneli. Najwyższa pora rozwiać kilka z nich.
Pierwszym szczególnie popularnym, ale nieprawdziwym poglądem jest ten, który mówi, że panele działają tylko przy dużym natężeniu światła. Jest to nieprawda, ponieważ panele są tak skonstruowane, by pobierały energię nie tylko z bezpośrednich promieni, ale i światła rozproszonego. Sprawia to, że prąd jest produkowany nie tylko w słoneczne, ale i pochmurne dni. Oczywiście przy zachmurzonym niebie energii będzie nieco mniej, jednakże jest ona produkowana praktycznie nieprzerwanie o każdej porze roku od wschodu do zachodu słońca.
Wśród społeczności utarło się również, że zakup takiej instalacji to bardzo duży koszt. Obecnie koszty te są o wiele niższe niż podczas wchodzenia tej technologii na rynek. Projektuje się nowe o wiele bardziej efektywne panele, które dodatkowo są coraz tańsze w produkcji. Ponadto sama technologia nie jest już tak przełomowa i na rynku pojawia się coraz więcej producentów paneli, którzy konkurują ceną.
Blacha trapezowa
Dach płaski
Instalacja gruntowa

Instalacja na blasze trapezowej

Idealna na dach Twojego magazynu
Instalacja o mocy 50kWp
Wykonana z paneli Jinko 340W
Falownik GoodWe GW50K-MT
Niemiecka konstrukcja K2
Już od 142 000 zł netto
Darmowy audyt

Instalacja na dach płaski

Idealna na dach Twojego biurowca
Instalacja o mocy 50kWp
Wykonana z paneli Jinko 340W
Falownik GoodWe GW50K-MT
Polska konstrukcja balastowa
Już od 165 000 zł netto
Darmowy audyt

Instalacja Gruntowa

Idealna do zagospodarowania Twojej przestrzeni
Instalacja o mocy 50kWp
Wykonana z paneli Jinko 340W
Falownik GoodWe GW50K-MT
Polska konstrukcja
Już od 162 000 zł netto
Darmowy audyt

Na co postawić przy montażu?

Przy tego typu instalacjach najważniejsza jest precyzja montażu i najwyższej jakości elementy. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji dla klientów prywatnych, jak i firm. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę z doświadczeniem, która już niejednokrotnie poradziła sobie z dużymi instalacjami na budynkach przemysłowych i halach. Bazujemy wyłącznie na sprawdzonych podzespołach, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność co do niezawodności oferowanych systemów. Odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości oraz doradzamy od samego początku konfiguracji zestawu po jego montaż i eksploatację. Zapraszamy do kontaktu i gwarantujemy, że nie pożałują Państwo swojej decyzji.
nasze realizacje
instalacji biznesowych