Fotowoltaika dla Twojego biznesu

Fotowoltaika dla Firm - Dolnośląskie

Fotowoltaika dla firm w województwie dolnośląskim to usługa pozwalająca na wdrożenie oszczędności w codziennym funkcjonowaniu działalności. Rosnące koszty energii oraz coraz bardziej ograniczające się źródła jej zdobywania niewątpliwie powodują, że zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne szukają alternatyw pozyskiwania tańszego prądu. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań, jakie oferuje współczesna branża energetyczna, są panele fotowoltaiczne. Montaż paneli fotowoltaicznych Wrocław pozwala bowiem zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorcom ograniczać koszty związane ze zużyciem energii, pozytywnie wpływając przy tym na środowisko. Dodatkowo inwestycja w panele słoneczne dla firm we Wrocławiu, korzystnie wpływa na możliwość uzyskania finansowania i postrzeganie firmy na rynku.

Czysta energia
czyste zyski
Korzyści finansowe
Pozytywny wpływ na wizerunek firmy
Ekologia
Współpracuj z nowoczesnymi firmami

Dlaczego panele fotowoltaiczne dla firm z Wrocławia są opłacalną inwestycją?

Montaż instalacji fotowoltaicznej w firmie przynosi zarówno korzyści finansowe, jak i wizerunkowe. Jeśli chodzi o wizerunek Twojego przedsiębiorstwa w stosunku do konkurencji, nie możesz zapomnieć o istotnym fakcie, jakim jest opinia konsumentów. Jeśli bowiem inwestujesz w tzw. zielone technologie, znacząco poprawia się Twoja sprzedaż i zainteresowanie klientów. Dużo chętniej bowiem sięgamy po produkty firm, które uchodzą na rynku za nowoczesne i ekologiczne. Znacząco wpływa to również na współpracę z innymi przedsiębiorcami, ponieważ widzą oni nas jako przyszłościowego partnera, który wykorzystuje możliwości, które oferuje rynek.

Przy prowadzeniu firmy ważna jest opłacalność. Podobnie jest w przypadku montażu fotowoltaiki dla firm we Wrocławiu. Mają one bowiem nie tylko poprawiać wizerunek i być ekologiczne, ale i znacząco wpływać na obniżenie kosztów. Sama instalacja fotowoltaiczna dla firmy z Wrocławia zwraca się w przeciągu około 3 do 7 lat od montażu. Przy czym należy brać pod uwagę znaczący czynnik, jakim jest średnie miesięczne zużycie energii. Im jest ono większe, tym większy zysk powinniśmy osiągnąć. Dodatkowo, bardzo opłacalną opcją jest możliwość skorzystania z ulg zależnych od miejsca instalacji, które obecnie są bardzo powszechne i dzięki którym dodatkowo zmniejszamy koszt całkowity inwestycji. Ponadto, jeśli chodzi o finansowanie zakupu i montażu, każdy może zaciągnąć korzystny kredyt lub leasing.

Pewna inewstycja
dla twojego biznesu
Oszczędności to nie mit
Zachmurzenie to nie problem
Instalacja działa w świetle rozproszonym
Nowoczesne rozwiązania taniej niż myślisz

Panele fotowoltaiczne na firmę – mity, które odstraszają

W ciągu ostatnich lat fotowoltaika Wrocław mocno zyskiwała na popularności. Jednocześnie pojawiło się wiele nieprawdziwych informacji, które niekiedy odstraszają potencjalnych zainteresowanych. Negatywnie wpływają one na opinię o słuszności zakupu i działaniu współczesnych paneli. Najwyższa pora rozwiać kilka z nich.

Najczęściej powielanym poglądem jest ten, który mówi, że panele działają tylko przy dużym natężeniu światła. Jest to nieprawda, ponieważ instalacja jest tak skonstruowana, by pobierała energię nie tylko z bezpośrednich promieni, ale i światła rozproszonego. Dzięki temu prąd jest produkowany nie tylko w słoneczne, ale także pochmurne dni. Oczywiście przy zachmurzonym niebie, energii będzie nieco mniej, jednakże nie oznacza to, że produkcja zostanie całkowicie wstrzymana.

Kolejnym, niemniej często powtarzanym mitem jest wysoka cena zakupu instalacji fotowoltaicznej dla firmy we Wrocławiu. Obecnie koszty te są o wiele niższe niż chociażby podczas wchodzenia tej technologii na rynek. Projektuje się nowe o wiele bardziej efektywne panele, które dodatkowo są coraz tańsze w produkcji. Ponadto sama technologia nie jest już tak przełomowa i na rynku pojawia się coraz więcej producentów paneli, którzy konkurują ceną.

Blacha trapezowa
Dach płaski
Instalacja gruntowa

Instalacja na blasze trapezowej

Idealna na dach Twojego magazynu
Instalacja o mocy 50kWp
Wykonana z paneli Jinko 340W
Falownik GoodWe GW50K-MT
Niemiecka konstrukcja K2
Już od 142 000 zł netto
Darmowy audyt

Instalacja na dach płaski

Idealna na dach Twojego biurowca
Instalacja o mocy 50kWp
Wykonana z paneli Jinko 340W
Falownik GoodWe GW50K-MT
Polska konstrukcja balastowa
Już od 165 000 zł netto
Darmowy audyt

Instalacja Gruntowa

Idealna do zagospodarowania Twojej przestrzeni
Instalacja o mocy 50kWp
Wykonana z paneli Jinko 340W
Falownik GoodWe GW50K-MT
Polska konstrukcja
Już od 162 000 zł netto
Darmowy audyt

Fotowoltaika w firmie Wrocław – na co postawić przy montażu?

Fotowoltaika dla firm wymaga precyzji montażu i wykorzystania najwyższej jakości elementów. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę z doświadczeniem, która już niejednokrotnie poradziła sobie z dużymi instalacjami na budynkach przemysłowych i halach. Bazujemy wyłącznie na sprawdzonych podzespołach, dzięki czemu możesz mieć pewność co do niezawodności oferowanych systemów. Odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości oraz doradzamy od samego początku konfiguracji zestawu po jego montaż i eksploatację. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami, wśród których warto wymienić:

nasze realizacje
instalacji biznesowych