Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850

Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850
style="background-image:url(https://krainaoze.pl/wp-content/uploads/2020/06/Dolny-śląsk-gotowe.jpg);background-size: cover;" >

Dolny Śląsk

Panele fotowoltaiczne Dolny Śląsk

Odnawialne źródła energii to gwarancja nie tylko taniej elektryczności – to przede wszystkim pewność przyszłości w czystszym środowisku. Z takim przesłaniem i misją wychodzimy do naszych klientów, będąc pewnymi, że możemy im zaoferować najlepsze usługi z zakresu instalacji fotowoltaiki w ich domach.
Kraina OZE jest zespołem trójki inżynierów, których łączy pasja do odnawialnych źródeł energii, a także niezbędna wiedza i umiejętności, dzięki którym możemy zaproponować klientom z Dolnego Śląska najwyższą jakość usług. Oferujemy wysokiej jakości urządzenia, które będą Ci służyć przez lata.

Odnawialne Źródła Energii – to się opłaca!

Instalacja OZE to inwestycja w przyszłość. Panele fotowoltaiczne są idealnym rozwiązaniem dla budynków, które stoją już od lat, jak i tych, które dopiero powstają. W obu przypadkach zyskuje się to samo – tanią energię słoneczną, która jest praktycznie niewyczerpalna. Dzięki niej wyraźnie zaoszczędzisz na poborze elektryki od głównego dostawcy! Jako prosument (czyli producent i konsument w jednym) możesz też magazynować nadwyżkę wytworzonej energii w sieci!
To jednak nie jedyna korzyść długofalowa. Wraz z popularyzacją fotowoltaiki mamy szansę zmniejszyć ilość wytwarzanych gazów cieplarnianych. To zaś oznacza spowolnienie tempa rozwoju efektu cieplarnianego, a tym samym – możliwość zadbania o środowisko nie tylko w okolicy, ale i na całym świecie. Jest to więc inwestycja w lepszy świat dla przyszłych pokoleń.

OZE taniej niż myślisz

Dodatkową zachętą do zastosowania tego rozwiązania są proponowane przez władze krajowe, jak i Unię Europejską dotacje. Obecnie w Polsce funkcjonuje m.in. rządowy program „Czyste powietrze”, dzięki któremu można pozyskać niskooprocentowaną pożyczkę na instalację paneli fotowoltaicznych. Z drugiej strony, w ramach termomodernizacji, możesz skorzystać ze specjalnej ulgi od podatku PIT, jeśli zdecydujesz się zainstalować fotowoltaikę w domu, który posiada pozwolenie na użytkowanie.

Najlepsi specjaliści na Dolnym Śląsku

Wierzymy, że dzięki wykorzystaniu OZE możemy wspólnie z naszymi klientami realnie przyczynić się do ochrony środowiska. Dlatego też zespół Krainy OZE gwarantuje kompleksowe podejście do powierzonych zadań. Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt, idealny względem Twoich oczekiwań i możliwości. Nasza ekipa zaś zajmie się nie tylko montażem paneli fotowoltaicznych, ale też jej podłączeniem do sieci elektrycznej. Bierzemy na siebie też formalności z tym związane. I najważniejsze – wybierając nas, masz pewność, że zyskasz niezawodny sprzęt. Montowane panele mają 25 lat gwarancji na sprawność, a wszystkie podzespoły pochodzą od najlepszych producentów.