Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850

Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850
style="background-image:url(https://krainaoze.pl/wp-content/uploads/2020/04/Wrocław-gotowe.jpg);background-size: cover;" >

Wrocław

Montaż paneli fotowoltaicznych – Wrocław

Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych we Wrocławiu. Ten trend jest również zauważalny na Dolnym Śląsku i w całej Polsce. Wszak odnawialne źródła energii to nie tylko możliwość zaoszczędzenia – dzięki nim można skutecznie zadbać o dobro środowiska naturalnego, a tym samym – nasze własne.

Jako Kraina OZE oferujemy montaż fotowoltaiki we Wrocławiu i okolicach, wyróżniającej się profesjonalnym projektem instalacji, począwszy od ogniw, przez poszczególne podzespoły. Każda część, składająca się na cały system, jest produktem renomowanych producentów, stąd możemy zagwarantować ich trwałość i niezawodność.

Główne zalety fotowoltaiki

Odnawialne źródła energii pozwalają czerpać ją z sił przyrody, jednocześnie zapewniając minimum wpływu na środowisko. Panele solarne Wrocław należą do najczystszych metod OZE pozyskiwania energii elektrycznej. Stąd też tak wiele osób decyduje się na ich montaż na dachach swoich domów. Systemy, które mieszkańcom Wrocławia i okolic oferuje Kraina OZE, to zaawansowane technologicznie urządzenia. Dzięki nim możesz skutecznie przyczynić się do tego, że ograniczone zostanie wytwarzanie energii w procesie spalania węgla, a tym samym – do redukcji emisji groźnych gazów cieplarnianych. Fotowoltaika Wrocław może więc zaważyć na tym, w jakim środowisku będziemy żyć i jakim powietrzem oddychać.

Drugą stroną medalu jest pozytywny wymiar ekonomiczny. Instalacje fotowoltaiczne to produkcja czystej energii ze źródła, które nie ulega zużyciu. Jednocześnie dobrze zaprojektowany system fotowoltaiczny jest zdolny do wytworzenia nadwyżki elektryczności. To zaś oznacza, że właściciel nieruchomości, na której została zamontowana fotowoltaika, staje się niezależnym prosumentem, a jego rachunki za energię elektryczną są skutecznie obniżane.

Wybierz możliwość dofinansowania

Dodatkową zachętę do inwestycji w instalację PV stanowi fakt, że można uzyskać dodatkowe fundusze na nią w ramach programów unijnych, jak i rządowych, mających na celu wsparcie m.in. właścicieli domów jednorodzinnych w dywersyfikacji swoich źródeł energii. Pozwala to skutecznie redukować pracę elektrowni, które należą do głównych emitentów CO2 i innych gazów cieplarnianych.

Jednym z najkorzystniejszych programów jest rządowy projekt „Czyste powietrze”. Dzięki niemu inwestycja w OZE, wśród których jest instalacja fotowoltaiczna, nie obciąża domowego budżetu. Wystarczy więc tylko spełnić określone warunki i złożyć wniosek do wrocławskiego oddziału WFOSiGW. Warto zaznaczyć, że właściciele zbudowanych już domów, którzy dokonali jego termomodernizacji pod postacią instalacji fotowoltaicznych, mogą również odpisać część kosztów w ramach specjalnej ulgi od podstawy opodatkowania, co pozwala zmniejszyć podatek PIT.

Postaw na specjalistów z Wrocławia

Jako grupa inżynierów, których łączy pasja do tematu odnawialnych źródeł energii, a także specjalistyczna wiedza z tej dziedziny, stworzyliśmy firmę, chcąc zaoferować klientom najlepsze rozwiązania z zakresu fotowoltaiki. Mamy niezbędną wiedzę, umiejętności, a także doświadczenie, dzięki czemu dobieramy idealne rozwiązania do konkretnych oczekiwań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o to, byś uzyskał dokładnie to, czego potrzebujesz.

Na rynku są różne firmy montujące panele słoneczne. Jednak korzystając z naszej pomocy, masz pewność, że zyskasz ogniwa o wysokiej odporności na niekorzystne warunki pogodowe – udzielamy na nie nawet 25 lat gwarancji. Wszystkie podzespoły systemu są produktami renomowanych producentów, co zapewnia ich bezawaryjność. Ponadto nasza ekipa przyjedzie do Ciebie, zainstaluje panele PV, posprząta po pracy, a także nauczy Cię, jak obsługiwać Twoją nową mini elektrownię.

Jeśli więc szukasz firmy, dla której montaż fotowoltaiki we Wrocławiu nie ma tajemnic – wybierz ofertę Krainy OZE. Nasza hurtowania fotowoltaiczna Wrocław pomoże Ci w doborze odpowiednich części do stworzenia kompletnej instalacji, a jako firma oferujemy sprawdzone rozwiązania w zakresie: