Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850

Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850
style="background-image:url(https://krainaoze.pl/wp-content/uploads/2020/04/Brzeg-gotowe.jpg);background-size: cover;" >

Brzeg

Panele fotowoltaiczne Brzeg

Jeśli szukasz w Brzegu specjalistów, którzy zajmują się projektowaniem i instalacją fotowoltaiki, to doskonale trafiłeś. Kraina OZE to zespół trzech wykwalifikowanych inżynierów, których połączyła pasja, wiedza i umiejętności, dzięki którym możemy zaproponować wszystkim klientom najwyższej jakości usługi z zakresu doboru i montażu paneli fotowoltaicznych. Wiemy, że jesteśmy w stanie dostarczyć klientom rozwiązania, które sprawią, że ich domy będą bardziej ekologiczne i ekonomiczne.

Dlaczego warto wybrać OZE?

Odnawialne źródła energii to obecnie najczystsza forma pozyskiwania elektryczności. Nasza firma oferuje klientom wytwarzanie jej z niewyczerpalnego źródła jakim jest słońce. Dzięki zainstalowanym panelom fotowoltaicznym, jak i zaawansowanej instalacji, która się z nią wiąże, pozyskasz czystą energię, a tym samym skutecznie obniżysz rachunek za prąd. Montując więc fotowoltaikę w swoim domu jesteś ekologiczny, ale też zyskujesz realne oszczędności!

Możliwość pozyskania dotacji

To jednak nie wszystko – obecnie Unia Europejska promuje inicjatywę osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy planują instalację systemów OZE. Stąd też istnieją dotacje celowe, które można pozyskać, by zrealizować swoje marzenie o czystej i taniej energii elektrycznej. Oprócz tego istnieje opcja skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej, a także niskooprocentowanej pożyczki w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”, który umożliwia rozłożenie rat nawet na 180 miesięcy. To sprawia, że wydatek związany z instalacją paneli fotowoltaiczny nie stanowi większego obciążenia dla domowego budżetu!

Postaw na specjalistów od fotowoltaiki!

Dlaczego warto współpracować akurat z Krainą OZE? Przede wszystkim wiesz, że masz do czynienia z profesjonalistami – podchodzimy kompleksowo do powierzonych nam zadań. Stworzymy nie tylko projekt, który jest dostosowany do Twoich potrzeb, ale też zadbamy o to, by załatwić wszelkie formalności związane z podłączeniem systemu paneli fotowoltaicznych do sieci publicznej.
Wybierając prezentowaną ofertę, możesz mieć również pewność, że wszystkie elementy instalacji, które dostarczymy, będą najwyższej jakości. Nie wybieramy półśrodków – najważniejsze jest dla nas to, aby klient mógł przez lata bezawaryjnie korzystać z zainstalowanej fotowoltaiki i czerpać z niej profity. Decydując się na Krainę OZE, zyskujesz 25 lat gwarancji na sprawność naszych paneli! Możesz też liczyć na profesjonalny instruktaż, dzięki czemu będziesz wiedział, jak obsługiwać swoje nowe źródło energii.
Jeśli więc szukasz w Brzegu specjalistów od energii słonecznej – zgłoś się do nas! Fotowoltaika jest przede wszystkim naszą pasją, dlatego dbamy o to, aby klienci mogli skorzystać z ogromnych możliwości, jakie ona gwarantuje. Działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego, dostarczając najlepszych rozwiązań.