Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850

Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850
style="background-image:url(https://krainaoze.pl/wp-content/uploads/2020/04/Świdnica-gotowe.jpg);background-size: cover;" >

Świdnica

Panele fotowoltaiczne Świdnica

Jesteśmy specjalistami, którzy mogą zająć się zaprojektowaniem i instalacją paneli fotowoltaicznych w Twoim domu. Robimy to z pasji, a także z przekonania, że każdy może zawalczyć o czystsze środowisko, a przy okazji zaoszczędzić duże pieniądze na rachunkach za prąd. Dostarczamy najlepsze rozwiązania, wiedząc, że dzięki nim zamontowana fotowoltaika będzie dobrze służyć właścicielowi przez wiele lat. Jeśli więc szukasz w Świdnicy specjalistów, którzy zaoferują Ci dobre ceny za panele fotowoltaiczne i podchodzą do powierzonego im zadania w pełni indywidualnie i kompleksowo – to właśnie takim zespołem jesteśmy.

Dlaczego akurat fotowoltaika?

Istnieje kilka źródeł odnawialnych, jednak panele słoneczne są obecnie jednym z najlepszych rozwiązań dla klientów indywidualnych. Montowane zazwyczaj na dachu są w stanie wygenerować odpowiednią ilość energii elektrycznej, by uczynić właściciela nieruchomości niezależnym od dostaw prądu z zewnątrz. Wynika to z faktu, że panele fotowoltaiczne zdolne są wytworzyć nadmiar energii, którą można przesłać do sieci, a także odbierać ją z niej w innym terminie. Wynika to z przepisów o odnawialnych źródłach energii. To rodzi realne oszczędności!
Jako właściciel fotowoltaiki w swoim domu możesz z dumą przyznać, że zrobiłeś coś nie tylko dla siebie. Słońce jest bowiem najczystszym z odnawialnych źródeł energii o niemal niewyczerpalnych zasobach. Ty zaś, montując panele fotowoltaiczne w swoim domu, skutecznie przyczyniasz się do redukcji emitowanego dwutlenku węgla i innych, groźniejszych substancji, powstających w czasie spalania węgla w elektrowniach. To oznacza czystsze środowisko, a także mniej smogu.

Rządowe i unijne wsparcie

Montaż fotowoltaiki w domu wcale nie musi wiązać się z ogromnym wydatkiem, obciążającym silnie domowy budżet. Można bowiem skorzystać z jednego z programów dofinansowania. Obecnie przeznaczone są na to nie tylko fundusze unijne, ale też takie projekty, jak „Czyste powietrze” – rządowy program, według którego właściciel jednorodzinnego budynku mieszkalnego może zaciągnąć niskooprocentowaną pożyczkę, spłacaną w przyjaznych ratach nawet do 180 miesięcy. Oprócz tego istnieje opcja skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej, która przysługuje właścicielom domów, którzy zainstalowali panele fotowoltaiczne na istniejącym już budynku.

Zachęcamy do współpracy!

Klientom ze Świdnicy i innych okolicznych miast gwarantujemy, że dysponujemy najlepszymi rozwiązaniami. Dostarczymy panele, które są odporne na wiele negatywnych czynników atmosferycznych (udzielamy na nie 25 lat gwarancji), a także profesjonalne podzespoły od renomowanych producentów. Dzięki temu cała instalacja będzie działała bezawaryjnie i sprawnie.
Załatwimy też wszelkie formalności związane z podłączeniem Twojej fotowoltaiki do sieci elektrycznej. Pokażemy Ci też, jak działa Twoja elektrownia. Ty zaś będziesz mógł się cieszyć z czystej i taniej energii elektrycznej.