Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850

Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850
style="background-image:url(https://krainaoze.pl/wp-content/uploads/2020/04/Oława-gotowe-—-kopia.jpg);background-size: cover;" >

Oława

Fotowoltaika Oława

Czysta energia elektryczna za niewielkie pieniądze? To możliwe, jeśli postawisz na panele fotowoltaiczne. To znane od lat rozwiązanie, które jest sukcesywnie dopracowywane. Teraz, mieszkając w Oławie, masz możliwość skorzystania z usług profesjonalnego zespołu, który projektuje, oraz instaluje fotowoltaikę.
Kraina OZE to fachowcy, dzięki którym zyskasz pewność, że cała instalacja jest najwyższej jakości, a wszystkie prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Gwarantujemy, że współpracując z nami, zyskasz rozwiązania, które pozwolą Ci się cieszyć tanią i ekologiczną energią elektryczną.

Cechy fotowoltaiki, dzięki którym warto ją rozważyć

Pierwsze, co zyskuje się dzięki panelom fotowoltaicznym, to fakt, że można mocno obniżyć rachunek za prąd. W przypadku zaś wytworzenia nadwyżki istnieje opcja magazynowania jej w sieci publicznej. Co to oznacza? Że elektryczność może być naprawdę tania, a sami właściciele domu mogą stać się energetycznie niemal zupełnie niezależni.
Nie można zapominać o drugiej ważnej zalecie fotowoltaiki – zapewnia czystą energię, bez emisji groźnych gazów cieplarnianych, a tym samym – ekologiczną. Instalacja tego typu paneli we własnym domu jest kolejnym małym krokiem, który nas zbliża do tego, by poprawić jakość powietrza, którym oddychamy. To korzystne nie tylko dla środowiska, ale przede wszystkim dla nas.

Zdobądź dodatkowe środki na panele fotowoltaiczne

Jeśli natomiast Twoim głównym zmartwieniem są koszty związane instalacją tych rozwiązań – nie musisz się tego już dłużej obawiać. Teraz masz możliwość skorzystania z dogodnych programów rządowych i unijnych, dzięki którym zamontujesz fotowoltaikę na istniejących od lat, jak i nowych domach. Jednym z nich jest „Czyste powietrze”, będący odpowiedzią rządu m.in. na problem zanieczyszczonego smogiem powietrza. Gwarantuje on zaciągnięcie niskooprocentowanej pożyczki, którą możesz spłacić w dogodnych ratach. Ulga podatkowa na termomodernizację stanowi dodatkową zachętę. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Fachowcy od fotowoltaiki

Czemu warto współpracować z Krainą OZE? Przede wszystkim nie wybieramy półśrodków – dbamy o to, by klient otrzymał najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, wraz z innymi, niezawodnymi elementami całego systemu, które pochodzą od renomowanych producentów. Ponadto dokładamy wszelkich starań, by utworzony przez nas projekt był doskonale dopasowany do potrzeb konkretnego klienta. Na sam koniec zajmiemy się wszelkimi niezbędnymi formalnościami i pokażemy Ci, jak korzystać z Twojej mini elektrowni.
Wybierz więc ofertę naszej firmy – współpracujemy z klientami z Oławy, jak i wielu innych miast Dolnego Śląska.