Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850

Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850
style="background-image:url(https://krainaoze.pl/wp-content/uploads/2020/04/Trzebnica-gotowe.jpg);background-size: cover;" >

Trzebnica

Fotowoltaika Trzebnica

Inwestycja w odnawialne źródła energii jest coraz popularniejszą metodą uniezależnienia się od dostaw prądu z elektrowni. Coraz wydajniejsze systemy, jak fotowoltaika, są w stanie zaspokoić potrzeby domów jednorodzinnych. My to doskonale wiemy, dlatego też zachęcamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Trzebnicy do współpracy z naszą firmą.
Gwarantujemy, że jeśli sięgniesz po ofertę Krainy OZE, zyskasz dostęp do najlepszych paneli fotowoltaicznych na rynku. Są trwałe i wydajne, dzięki czemu będziesz mógł czerpać z nich liczne korzyści przez wiele lat, ciesząc się jednocześnie czystszym powietrzem wokół siebie.

Fotowoltaika – czysta i tania energia

Co jest siłą tego rozwiązania? Przede wszystkim fakt, że indywidualny użytkownik, który decyduje się zamontować panele fotowoltaiczne na swojej posesji, może dzięki nim zaoszczędzić duże sumy na rachunkach za prąd. Co więcej – jako prosument, ma prawo magazynować nadmiar energii w sieci ogólnej. Fakt, że istnieje możliwość wyprodukowania tak dużej ilości elektryczności, umożliwia skuteczne uniezależnienie się od zewnętrznych źródeł.
Obok tej zalety niewątpliwą korzyścią jest to, że im więcej osób zdecyduje się na fotowoltaikę, tym lepsze będzie nasze zdrowie. Wynika to z faktu obniżenia ilości emitowanych gazów cieplarnianych, nie tylko CO2, ale też innych groźniejszych substancji. To zaś wiąże się z redukcją ilości smogu, którego problem jest w ostatnich czasach szczególnie zauważalny.

Dotacje na fotowoltaikę

Możliwość dotowania tego celu jest dodatkową korzyścią – cena instalacji całego systemu jest mniej dokuczliwa dzięki funduszom unijnym, jak i rządowym programom. „Czyste powietrze” jest jednym z tych projektów, które pozwalają pozyskać dodatkowe środki na ten cel. W jego założeniu beneficjent otrzymuje niskooprocentowaną pożyczkę, którą rozkłada się na wiele rat. Z drugiej strony, jeśli wykonało się termomodernizację budynku mieszkalnego, zawsze można skorzystać z ulgi podatkowej, czyli odpisania kosztu instalacji fotowoltaicznej w PIT.

Wybierz fachową pomoc

Jeśli poszukujesz w Trzebnicy firmy, która zajmuje się projektowaniem i montażem paneli fotowoltaicznych, to wybierz Krainę OZE. Jesteśmy zespołem inżynierów, którzy swoją pasją i wiedzą chętnie dzielą się z klientami. Oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje zaprojektowanie instalacji, jej profesjonalny montaż, a także załatwienie wszelkich formalności, związanych z podłączeniem jej do sieci elektrycznej.
Dzięki naszym rozwiązaniom zyskujesz fotowoltaikę najwyższej jakości – począwszy od trwałych paneli, które są odporne na zjawiska pogodowe, po profesjonalne podzespoły renomowanych producentów. Jeśli więc jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem – zgłoś się do nas!