Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850

Warning: Undefined array key "settings_page" in /home/klient.dhosting.pl/piotrsobols/krainaoze.pl/public_html/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/includes/acf/oxygen-acf-integration.php on line 850
style="background-image:url(https://krainaoze.pl/wp-content/uploads/2020/04/Oleśnica-gotowe.jpg);background-size: cover;" >

Oleśnica

Panele fotowoltaiczne Oleśnica

W całej Polsce, w tym też w Oleśnicy fotowoltaika coraz bardziej zyskuje na popularności. Gwarantuje ona czystą energię, która pochodzi ze słońca. My zaś mamy sprzęt, doświadczenie i umiejętności, by zainstalować ją w Twoim domu. Kraina OZE to zespół inżynierów – fachowców z zakresu projektowania i instalacji paneli fotowoltaicznych. Gwarantujemy trwałość proponowanych rozwiązań, fachowy montaż, a także profesjonalne wsparcie.

Fotowoltaika – jakie są jej zalety

Słońce jest niewyczerpalnym źródłem odnawialnej energii i dysponuje nieograniczonymi zasobami do produkcji prądu w każdym domu. Sam fakt, że będzie towarzyszyć Ziemi jeszcze przez wiele milionów lat, stanowi na to idealny dowód. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki panelom fotowoltaicznym może z tego źródła korzystać wielu indywidualnych klientów!
Jakie korzyści zaś płyną z tej technologii? Przede wszystkim możliwość uniezależnienia się od warunków dostawcy prądu – dobrze zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna jest w stanie pokryć większość, a nawet całość zapotrzebowania domu jednorodzinnego. Tym samym rozwiązanie to gwarantuje obniżenie rachunków za energię elektryczną, a także chroni przed wahaniami jej ceny.
Z drugiej strony montaż fotowoltaiki to kolejna cegiełka, jaką każdy z nas może dołożyć w walce z globalnym ociepleniem. Zmniejszenie zapotrzebowania na energię elektryczną od zewnętrznego dostawcy skutecznie wpływa na redukcję emisji gazów cieplarnianych, takich jak dwutlenek węgla i wiele innych. Możesz więc zaoszczędzić na prądzie, i jednocześnie zadbać o ekologiczność rozwiązań w Twoim domu.

Czy na fotowoltaikę można uzyskać fundusze?

Istnieje co najmniej jeden funkcjonujący rządowy program, który ułatwia podjęcie decyzji o montażu paneli fotowoltaicznych w domu – „Czyste powietrze” w założeniu gwarantuje możliwość zaciągnięcia niskooprocentowanego kredytu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przez właścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Dzięki temu, że spłatę pożyczki da się rozłożyć na wiele rat, koszt założenia fotowoltaiki w domu jest praktycznie nieodczuwalny. Za to wyraźnie odczuwalna jest ulga termomodernizacyjna, z której można skorzystać przy rozliczaniu podatku PIT.

Kraina OZE – wykwalifikowani specjaliści od energii słonecznej

Decydując się na współpracę z nami, stawiasz na fachowców, którzy stworzą projekt idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań. Jako znawcy i pasjonaci rozwiązań, pozwalających korzystać z energii słonecznej, proponujemy Ci najwyższej jakości sprzęt i profesjonalną obsługę – poczynając od zaprojektowania instalacji złożonej z paneli fotoltaicznych i inwertera, podłączenia całego systemu do sieci, po zadbanie o wszelkie formalności jakich należy dopełnić.
Mieszkasz w Oleśnicy? Skorzystaj więc z naszej pomocy i czerp czystą, tanią energię ze słońca!