Pompy ciepła dolnośląskie – od projektu do wykonania

Pompy ciepła dolnośląskie – kompleksowe rozwiązanie od Kraina OZE!
Jesteśmy zespołem specjalistów oferujących pełen zakres usług – od audytu energetycznego budynku po profesjonalny montaż. Posiadamy certyfikat FGAZ i wykonujemy usługi zgodnie z najwyższymi standardami i wytycznymi producentów. Nasz doświadczony zespół, certyfikowany przez Urząd Dozoru Technicznego, zawsze stawia na pierwszym miejscu zadowolenie swoich Klientów.

Montaż pomp ciepła

W Kraina OZE prowadzimy zarówno sprzedaż, jak wykonujemy i montaż pomp ciepła na terenie województwa dolnośląskiego. Nasze pompy ciepła odzyskują ciepło z powietrza, co pozwala na podgrzanie wody oraz ogrzewanie domów nawet przy temperaturze –25 stopni Celsjusza. Są one ekonomiczne, ekologiczne oraz nowoczesne, a ich cicha praca i nowoczesny design idealnie wpisują się w aranżację Twojego domu. Montaż pompy ciepła nie wymaga komina ani uciążliwego uzupełniania paliwa, co eliminuje ryzyko pożaru oraz zatrucia tlenkiem węgla. Jeśli jesteś z województwa dolnośląskiego i zdecydujesz się na montaż pompy ciepła to zaoszczędzisz na rachunkach za energię i podniesiesz wycenę swojej nieruchomości.

Oferta dla Twojej firmy

Jesteśmy lokalną firmą z Wrocławia, która zawsze na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich Klientów. Współpracujemy z wieloma firmami, które chcą zredukować koszty energii elektrycznej i ogrzewania w swoich obiektach. Razem z pompą ciepła w dolnośląskim możemy zainstalować instalację fotowoltaiczną, co pozwoli na jeszcze większe oszczędności i ekologiczne rozwiązania w Twoim biznesie. Sprawdzimy możliwości techniczne na miejscu, dokonamy oględzin i pomiarów, przygotujemy precyzyjny projekt. Stawiamy na profesjonalny i czysty montaż.