Hurtownia fotowoltaiczna

19 maja 2023

W ostatnich latach w Polsce fotowoltaika cieszy się coraz większą popularnością. Dążenie Unii Europejskiej do zmniejszenia emisji CO2 niewątpliwie wpływa na wzrost zainteresowania odnawialnymi źródłami energii również w naszym kraju. Decydując się na montaż instalacji paneli fotowoltaicznych w swoim domu lub firmie, warto zwrócić uwagę na to, by komponenty, z których będzie składała się Twoja mikroelektrownia pochodziły ze  sprawdzonego źródła Najlepszym rozwiązaniem jest hurtownia fotowoltaiczna Wrocław. Dlaczego warto wybrać sprawdzonego dostawcę – dowiesz się tego w tym artykule.

Kupując panele i inwertery stawiaj na sprawdzone hurtownie 

Rosnąca popularność instalacji fotowoltaicznych sprawiła, że na rynku pojawiło się wiele różnych rozwiązań, dostępnych zarówno dla instalatorów jak i osób indywidualnych.  Przekrój cenowy i jakościowy oferowanych produktów jest bardzo szeroki, Nowoczesne technologie oraz duża możliwość wyboru podzespołów takich jak panele słoneczne, falowniki, mikrofalowniki, wpływają pozytywnie na rozwój rynku instalatorskiego, jednak należy pamiętać, że tego typu sprzęt do systemów pv warto kupować wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Znaczenie ma nie tylko marka produktu, ale także proponowane warunki gwarancji, doradztwo, pomoc w wyborze optymalnego zestawu, jakość wysyłki i obsługi. Inwestycja w panele fotowoltaiczne – patrz panele fotowoltaiczne Wrocław- wiąże się z wydatkiem co najmniej kilkunastu tysięcy złotych.  Dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania i  współpracować z hurtownią, w której pracują specjaliści, znający się na doborze i montażu paneli fotowoltaicznych.

Poszukując produktów w internecie, warto zachować szczególną ostrożność i dokładnie przeanalizować ofertę. Zwłaszcza jeśli pochodzi ona od przypadkowych osób czy niesprawdzonych podmiotów i wiąże się  z podejrzanie niską ceną. Często warto kilka złotych dołożyć do produktu i kupić w sprawdzonej hurtowni, mając przejrzystość zasad współpracy i kompleksową obsługę, również pozakupową. A jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań, to zapoznaj się z naszą ofertą panele fotowoltaiczne Wrocław.

Jaki jest koszt instalacji fotowoltaicznej?

Koszt instalacji jest bezpośrednio związany z jej mocą. Można uznać, że w Polsce moc powinna wynosić ok. 1,2 kW na każde zużyte 1000 kWh w ciągu roku. 4-osobowa rodzina zużywa średnio ok. 4500 kWh rocznie, co wymaga ok. 5,4 kW mocy. Koszt takiej instalacji to około  30 000 zł. Jeśli znajdziesz znacznie tańszą ofertę, to koniecznie zweryfikuj jakość poszczególnych komponentów, okres i warunki gwarancji. Im większa instalacja, tym koszt w przeliczeniu na 1 kWp spada, przy instalacji 10 kWp wynosi on około 50 000 zł. 

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Wrocław – sprawdź dodatkową ofertę

Jeśli decydujesz się na montaż paneli fotowoltaicznych, to warto rozważyć modernizację także innych obszarów gospodarstwa. Na uwagę zasługuje przede wszystkim ogrzewanie. Warto zainwestować w pompy ciepła Wrocław – to nowoczesna forma ogrzewania, która jest bezobsługowa. Jest zasilana w 100% prądem, co jest wygodne i w połączeniu z panelami pozwala ogrzewać dom niemal za darmo.

Ciekawą opcją jest także inwestycja w samochód elektryczny i domową stację ładowania – jeśli podróżujesz na krótkich trasach, to takie rozwiązanie pozwala jeździć niemal za darmo. Oczywiście, jeśli zdecydujesz się na dodatkowe inwestycje, to warto je uwzględnić podczas planowania mocy instalacji.Jeśli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowany inwestycją w OZE, to zapraszamy do kontaktu. Fotowoltaika Wrocław to nasza specjalność. Oferujemy najlepsze ceny za profesjonalnie dobrane panele, szybką realizację oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zwolnienie z podatku od nieruchomości dla domów z fotowoltaiką i pompą ciepła we Wrocławiu
Wrocław wydłuża termin składania wniosków do 30. czerwca 2024!  Miasto Wrocław przekazuje znakomite wiadomości dla właścicieli nieruchomości, którzy inwestują w energię odnawialną. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie i potrzebę wsparcia ekologicznych inwestycji, termin skła...
Więcej
Zestawy Pomp Ciepła w Promocji od Kraina OZE!
Ogrzewaj swój dom inteligentnie i oszczędnie z Krainą OZE! Czy wiesz, że montaż pompy ciepła to inwestycja, która szybko się zwraca? W Krainie OZE mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę promocyjną, dzięki której Twoja inwestycja będzie jeszcze bardziej opłacalna. Nasza propozycja to komple...
Więcej
Zachowaj ciepło z pompami ciepła Kaisai!
W dzisiejszych czasach, gdzie wyzwanie oszczędzania energii i dbałości o środowisko staje się coraz bardziej istotne, każda inwestycja zwrócona na ekologiczne rozwiązania jest niezwykle wartościowa. Jednym z takich ekologicznych i wydajnych rozwiązań są pompy ciepła typu split marki Kai...
Więcej
Nowa Era Mobilności Elektrycznej z Ładowarkami Besen
Rozwój technologii nie pozostaje w tyle za oczekiwaniami współczesnych użytkowników pojazdów elektrycznych. Stacje ładowania Besen, stanowią synonim wysokiej jakości, innowacyjności i komfortu, dostosowując swoje produkty do różnorodnych potrzeb kierowców. Zobaczmy, jak wybrać model, ...
Więcej