Klimatyzacja typu SPLIT z montażemUwaga: Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ceny prezentowane w cenniku mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia. Prosimy o kontakt w celu uzyskania aktualnej oferty handlowej i uzgodnienia warunków współpracy.
Poglądowa ilustracja
Nazwa usługi
Zakres oferty
Opis
Cena brutto (8% VAT)
Klimatyzacja SPLIT Kaisai Fly 2,6kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji KAISAI z serii FLY, model jednostki zewnętrznej KWX-09HRGO, model jednostki wewnętrznej KWX-09HRGI, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Prowadzenie przewodów natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny KAISAI FLY o mocy chłodzenia 2,6 kW i grzania 2,9 kW wyposażony jest w filtr zimnokatalityczny skutecznie oczyszczający powietrze z substancji chemicznych takich jak tlenek węgla, siarkowodór, amoniak, benzen i formaldehydy. Funkcję oczyszczania wspiera dodatkowo filtr Bio HEPA, który zatrzymuje do 99% cząstek pyłu oraz bakterii o rozmiarze 0,3 μm oraz do 95% cząstek od 0,1 do 0,3 μm, w tym grzybów i wirusów. Funkcja WiFi w standardzie zwiększa wygodę sterowania klimatyzacją. Pilot w zestawie.
3 995 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea biała 2,05kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z20ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-Z20ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 2,05 kW i grzania 2,8 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
5 850 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea biała 2,5kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z25ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-Z25ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 2,5 kW i grzania 3,4 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
6 200 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea biała 3,5kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z35ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-Z35ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 3,5 kW i grzania 4,0 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
6 900 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea biała 4,2kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z42ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-Z42ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 4,2 kW i grzania 5,3 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
7 800 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea biała 5,0kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z50ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-Z50ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 5 kW i grzania 5,8 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
8 400 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea biała 7,1kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z71ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-Z71ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 7,1 kW i grzania 8,2 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
11 400 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea srebrna 2,05kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z20ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-XZ20ZKEW srebrna, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze srebrnym, o mocy chłodzenia 2,05 kW i grzania 2,8 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
5 980 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea srebrna 2,5kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z25ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-XZ25ZKEW srebrna, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze srebrnym, o mocy chłodzenia 2,5 kW i grzania 3,4 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
6 400 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea srebrna 3,5kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z35ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-XZ35ZKEW srebrna, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze srebrnym, o mocy chłodzenia 3,5 kW i grzania 4,0 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
7 200 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea srebrna 5,0kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z50ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-XZ50ZKEW srebrna, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze srebrnym, o mocy chłodzenia 5 kW i grzania 5,8 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
8 600 zł
Klimatyzacja SPLIT Kaisai Fly 3,5kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji KAISAI z serii FLY, model jednostki zewnętrznej KWX-12HRGO, model jednostki wewnętrznej KWX-12HRGI, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Prowadzenie przewodów natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny KAISAI FLY o mocy chłodzenia 3,5 kW i grzania 3,8 kW wyposażony jest w filtr zimnokatalityczny skutecznie oczyszczający powietrze z substancji chemicznych takich jak tlenek węgla, siarkowodór, amoniak, benzen i formaldehydy. Funkcję oczyszczania wspiera dodatkowo filtr Bio HEPA, który zatrzymuje do 99% cząstek pyłu oraz bakterii o rozmiarze 0,3 μm oraz do 95% cząstek od 0,1 do 0,3 μm, w tym grzybów i wirusów. Funkcja WiFi w standardzie zwiększa wygodę sterowania klimatyzacją. Pilot w zestawie.
4 400 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea grafitowa 2,05kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z20ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-XZ20ZKEW-H grafitowa, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze grafitowym, o mocy chłodzenia 2,05 kW i grzania 2,8 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
6 000 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea grafitowa 2,5kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z25ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-XZ25ZKEW-H grafitowa, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze grafitowym, o mocy chłodzenia 2,5 kW i grzania 3,4 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
6 400 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea grafitowa 3,5kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z35ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-XZ35ZKEW-H grafitowa, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze grafitowym, o mocy chłodzenia 3,5 kW i grzania 4,0 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
7 200 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic Etherea grafitowa 4,2kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii Etherea, model jednostki zewnętrznej CU-Z42ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-XZ42ZKEW-H grafitowa, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic Etherea z jednostką wewnętrzną w kolorze grafitowym, o mocy chłodzenia 4,2 kW i grzania 5,3 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w system filtracji HEPA i technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie za pomocą WiFi i urządzeń mobilnych w standardzie. Pilot jest dołączony do zestawu. Tylko 20 dB(A) w trybie Super Quiet!
7 900 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic konsola podłogowa Inverter+ biała 2,5kW.
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic konsola podłogowa z serii Inverter+, model jednostki zewnętrznej CU-Z25UBEA, model jednostki wewnętrznej CS-Z25UFEAW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic konsola podłogowa z serii Inverter+ z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 2,5 kW i grzania 3,4 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie opcjonalne za pomocą WiFi. Pilot jest dołączony do zestawu.
9 028 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic konsola podłogowa Inverter+ biała 3,5kW.
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic konsola podłogowa z serii Inverter+, model jednostki zewnętrznej CU-Z35UBEA, model jednostki wewnętrznej CS-Z35UFEAW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic konsola podłogowa z serii Inverter+ z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 3,5 kW i grzania 4,3 kW, łączy nowoczesny wygląd z wydajnością. Wyposażony w technologię nanoe™ X, neutralizuje do 99% zanieczyszczeń. Dodatkowo, rodniki hydroksylowe eliminują drobnoustroje. Sterowanie opcjonalne za pomocą WiFi. Pilot jest dołączony do zestawu.
9 523 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic TZ biała 2kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii TZ, model jednostki zewnętrznej CU-TZ20ZKE, model jednostki wewnętrznej TZ20ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody prowadzone natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic TZ z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 2 kW i grzania 2,7 kW o ultrakompaktowej konstrukcji. Wyposażony w technologię nanoe™ X, dzięki której powietrze w pomieszczeniach jest czystsze i zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu. Posiada tryb Super Quiet! Tylko 20 dB(A). Sterowanie za pomocą WiFi i smartfona za pomocą aplikacji Comfort Cloud. Pilot jest dołączony do zestawu.
5 700 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic TZ biała 2,5kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii TZ, model jednostki zewnętrznej CU-TZ25ZKE, model jednostki wewnętrznej TZ25ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody prowadzone natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic TZ z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 2,5 kW i grzania 3,3 kW o ultrakompaktowej konstrukcji. Wyposażony w technologię nanoe™ X, dzięki której powietrze w pomieszczeniach jest czystsze i zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu. Posiada tryb Super Quiet! Tylko 20 dB(A). Sterowanie za pomocą WiFi i smartfona za pomocą aplikacji Comfort Cloud. Pilot jest dołączony do zestawu.
5 850 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic TZ biała 3,5kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii TZ, model jednostki zewnętrznej CU-TZ35ZKE, model jednostki wewnętrznej TZ35ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody prowadzone natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic TZ z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 3,5 kW i grzania 4,0 kW o ultrakompaktowej konstrukcji. Wyposażony w technologię nanoe™ X, dzięki której powietrze w pomieszczeniach jest czystsze i zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu. Posiada tryb Super Quiet! Tylko 20 dB(A). Sterowanie za pomocą WiFi i smartfona za pomocą aplikacji Comfort Cloud. Pilot jest dołączony do zestawu.
6 350 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic TZ biała 4,2kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii TZ, model jednostki zewnętrznej CU-TZ42ZKE, model jednostki wewnętrznej TZ42ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody prowadzone natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic TZ z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 4,2 kW i grzania 5,0 kW o ultrakompaktowej konstrukcji. Wyposażony w technologię nanoe™ X, dzięki której powietrze w pomieszczeniach jest czystsze i zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu. Posiada tryb Super Quiet! Tylko 20 dB(A). Sterowanie za pomocą WiFi i smartfona za pomocą aplikacji Comfort Cloud. Pilot jest dołączony do zestawu.
7 500 zł
Klimatyzacja SPLIT Kaisai Fly 5,3kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji KAISAI z serii FLY, model jednostki zewnętrznej KWX-18HRGO, model jednostki wewnętrznej KWX-18HRGI, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Prowadzenie przewodów natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny KAISAI FLY o mocy chłodzenia 5,3 kW i grzania 5,6 kW wyposażony jest w filtr zimnokatalityczny skutecznie oczyszczający powietrze z substancji chemicznych takich jak tlenek węgla, siarkowodór, amoniak, benzen i formaldehydy. Funkcję oczyszczania wspiera dodatkowo filtr Bio HEPA, który zatrzymuje do 99% cząstek pyłu oraz bakterii o rozmiarze 0,3 μm oraz do 95% cząstek od 0,1 do 0,3 μm, w tym grzybów i wirusów. Funkcja WiFi w standardzie zwiększa wygodę sterowania klimatyzacją. Pilot w zestawie.
5 800 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic TZ biała 5,0kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii TZ, model jednostki zewnętrznej CU-TZ50ZKE, model jednostki wewnętrznej TZ50ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody prowadzone natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic TZ z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 5,0 kW i grzania 5,8 kW o ultrakompaktowej konstrukcji. Wyposażony w technologię nanoe™ X, dzięki której powietrze w pomieszczeniach jest czystsze i zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu. Posiada tryb Super Quiet! Tylko 20 dB(A). Sterowanie za pomocą WiFi i smartfona za pomocą aplikacji Comfort Cloud. Pilot jest dołączony do zestawu.
7 990 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic TZ biała 6,0kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii TZ, model jednostki zewnętrznej CU-TZ60ZKE, model jednostki wewnętrznej TZ60ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody prowadzone natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic TZ z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 6 kW i grzania 7 kW o ultrakompaktowej konstrukcji. Wyposażony w technologię nanoe™ X, dzięki której powietrze w pomieszczeniach jest czystsze i zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu. Posiada tryb Super Quiet! Tylko 20 dB(A). Sterowanie za pomocą WiFi i smartfona za pomocą aplikacji Comfort Cloud. Pilot jest dołączony do zestawu.
9 050 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic TZ biała 7,1kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii TZ, model jednostki zewnętrznej CU-TZ71ZKE, model jednostki wewnętrznej TZ71ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody prowadzone natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic TZ z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 7,1 kW i grzania 8,6 kW o ultrakompaktowej konstrukcji. Wyposażony w technologię nanoe™ X, dzięki której powietrze w pomieszczeniach jest czystsze i zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu. Posiada tryb Super Quiet! Tylko 20 dB(A). Sterowanie za pomocą WiFi i smartfona za pomocą aplikacji Comfort Cloud. Pilot jest dołączony do zestawu.
10 600 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic UZ biała 2,5kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii UZ, model jednostki zewnętrznej CU-UZ25ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-UZ25ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody prowadzone natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic UZ z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 2,5 kW i grzania 3,68 kW o kompaktowej konstrukcji. Wyposażony w żaluzje Aerowinks kierujące przepływem powietrza. Posiada tryb Super Quiet! Tylko 20 dB(A). Opcjonalne sterowanie za pomocą WiFi i smartfona za pomocą aplikacji Comfort Cloud. Pilot jest dołączony do zestawu.
4 800 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic UZ biała 3,3kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii UZ, model jednostki zewnętrznej CU-UZ35ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-UZ35ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody prowadzone natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic UZ z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 3,3 kW i grzania 3,2 kW o kompaktowej konstrukcji. Wyposażony w żaluzje Aerowinks kierujące przepływem powietrza. Posiada tryb Super Quiet! Tylko 20 dB(A). Opcjonalne sterowanie za pomocą WiFi i smartfona za pomocą aplikacji Comfort Cloud. Pilot jest dołączony do zestawu.
4 900 zł
Klimatyzacja SPLIT Panasonic UZ biała 5,0kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż wraz z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji Panasonic z serii UZ, model jednostki zewnętrznej CU-UZ50ZKE, model jednostki wewnętrznej CS-UZ50ZKEW biała, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Przewody prowadzone natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny Panasonic UZ z jednostką wewnętrzną w kolorze białym, o mocy chłodzenia 5,0 kW i grzania 3,03 kW o kompaktowej konstrukcji. Wyposażony w żaluzje Aerowinks kierujące przepływem powietrza. Posiada tryb Super Quiet! Tylko 20 dB(A). Opcjonalne sterowanie za pomocą WiFi i smartfona za pomocą aplikacji Comfort Cloud. Pilot jest dołączony do zestawu.
6 700 zł
Klimatyzacja SPLIT Kaisai ONE+ 2,6kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji KAISAI z serii ONE+, model jednostki zewnętrznej KRX-09PEGO, model jednostki wewnętrznej KRX-09PEGI, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Prowadzenie przewodów natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny KAISAI ONE+ o mocy chłodzenia 2,6 kW i grzania 2,9 kW o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie pasującym do każdego wnętrza. Filtry zimnokataliczny i Bio HEPA skutecznie usuwają substancje chemiczne oraz zatrzymują do 99% cząstek pyłu, grzybów, bakterii i wirusów, a jonizacja powietrza dodatkowo rozbija i eliminuje drobnoustroje z otoczenia. Funkcja WiFi i sterowanie za pomocą telefonu komórkowego lub tableta mamy tu w standardzie. Pilot w zestawie.
4 600 zł
Klimatyzacja SPLIT Kaisai ONE+ 3,5kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji KAISAI z serii ONE+, model jednostki zewnętrznej KRX-12PEGO, model jednostki wewnętrznej KRX-12PEGI, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Prowadzenie przewodów natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny KAISAI ONE+ o mocy chłodzenia 3,5 kW i grzania 3,8 kW o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie pasującym do każdego wnętrza. Filtry zimnokataliczny i Bio HEPA skutecznie usuwają substancje chemiczne oraz zatrzymują do 99% cząstek pyłu, grzybów, bakterii i wirusów, a jonizacja powietrza dodatkowo rozbija i eliminuje drobnoustroje z otoczenia. Funkcja WiFi i sterowanie za pomocą telefonu komórkowego lub tableta mamy tu w standardzie. Pilot w zestawie.
4 900 zł
Klimatyzacja SPLIT Kaisai ONE+ 5,3kW z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż z usługą montażu zestawu SPLIT klimatyzacji KASIAI z serii ONE+, model jednostki zewnętrznej KRX-18PEGO, model jednostki wewnętrznej KRX-18PEGI, wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem. Prowadzenie przewodów natynkowo w korytach.
Klimatyzator ścienny KAISAI ONE+ o mocy chłodzenia 5,3 kW i grzania 5,6 kW o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie pasującym do każdego wnętrza. Filtry zimnokataliczny i Bio HEPA skutecznie usuwają substancje chemiczne oraz zatrzymują do 99% cząstek pyłu, grzybów, bakterii i wirusów, a jonizacja powietrza dodatkowo rozbija i eliminuje drobnoustroje z otoczenia. Funkcja WiFi i sterowanie za pomocą telefonu komórkowego lub tableta mamy tu w standardzie. Pilot w zestawie.
6 500 zł