Zmiękczacz wody z montażemUwaga: Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ceny prezentowane w cenniku mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia. Prosimy o kontakt w celu uzyskania aktualnej oferty handlowej i uzgodnienia warunków współpracy.
Poglądowa ilustracja
Nazwa usługi
Zakres oferty
Opis
Cena brutto (8% VAT)
Zmiękczacz wody Aquaphor S550 z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż z usługą montażu zmiękczacza do wody Aquaphor S550 wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem.
Bardzo kompaktowy, oszczędny i niezawodny system do filtrowania wody w całym domu. Łączy w sobie 2 funkcje: zmiękczania i usuwania żelaza. System przeznaczony jest do usuwania żelaza, soli twardości oraz wstępnej filtracji zanieczyszczeń o średnicy do 20 mikronów. Unikalna konstrukcja zbiornika oraz bardzo drobna żywica jonowymienna sprawia, że system pracuje cicho, szybko i jest bardzo oszczędny.
3 990 zł
Zmiękczacz wody Aquaphor S800 z montażem
Przedmiotem oferty jest sprzedaż z usługą montażu zmiękczacza do wody Aquaphor S800 wraz z potrzebnym do montażu i sprawnego działania osprzętem.
Oszczędny i niezawodny system do filtrowania wody w całym domu. Łączy w sobie 2 funkcje: zmiękczania i usuwania żelaza. System przeznaczony jest do usuwania żelaza, soli twardości oraz wstępnej filtracji zanieczyszczeń o średnicy do 20 mikronów. Unikalna konstrukcja zbiornika oraz bardzo drobna żywica jonowymienna sprawia, że system pracuje cicho, szybko i jest bardzo oszczędny. Większa pojemność zbiornika pozwala na długo zapomnieć o uzupełnianiu soli.
4 350 zł